Ob zaključku šolskega leta

Drage učenke in učenci 👀, spoštovani starši 👨‍👩‍👧‍👦 in sodelavci 👩‍🏫👨‍🏫!

Tudi letošnje šolsko leto je bilo polno novih izzivov, ovir 🔚❌🆘🛑⚠️. Ampak smo jih uspešno premagali ✅!

V letošnjem šolskem letu smo postavili zelo visok kriterij uspešnosti 🤦‍♂️🤦🤦‍♀️. In s tem smo dokazali, da ste lahko vsi zmagovalci 😁. Zelo me veseli, da smo ponovno osvajali priznanja na številnih tekmovanjih, od šolskih pa vse do državnih. Uspešno so nastale štiri raziskovalne naloge. Tudi v tem šolskem letu smo uspešno sodelovali v številnih projektih, likovnih, literarnih in foto natečajih. Ponovno so tudi zaživela športna tekmovanja.

S skupnimi močmi smo uspešno zbrali kar 180 priznanj! Od tega 159 bronastih, 15 srebrnih in 6 zlatih priznanj. Vsem dobitnikom priznanj in njihovim mentorjem v imenu celotnega kolektiva iskreno čestitam. 👏👍👏💪👍👏💪👏👍

S svojim trudom, prizadevnostjo in delom pa si je 50 učencev naše šole zaslužilo posebno pohvalo 📃 ali priznanje šole 📜, OŠ Maksa Durjave.

Sedaj je nastopil čas zasluženih počitnic 🙃. Uživajte jih. Delajte stvari, za katere vam je v času pouka zmanjkalo prostega časa.

V čast in ponos mi je, da sem Vaš ravnatelj.

Albert Mihajlović, vaš ravnatelj

🫂
🫂
🫂
🫂
🫂
🫂
🫂
🫂
🫂

A vas zanima kaj to pomeni? 😲

Vprašajte naše učence!

🙃

Vprašajte naše učence! 🙃

(Visited 151 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost