URNIK 20. 7. – 24. 7. 2015

 

PONEDELJEK

20. 7. 2015

7.00–8.00

Učilnica 3. a

Družabno-socialne igre

8.00–9.00

Učilnica 3. a

Pravljica za dobro jutro

9.00–9.30

Učilnica 3. a, druge učilnice, vrt

Naravoslovne dejavnosti (hranjenje živali,

skrb za šolski vrt, rastline na šoli)

9.30–12.00

Učilnica 3. a

Delavnica Robotika

12.00–13.00

Učilnica 3.a

Ustvarjalnica

13.00–14.00

Računalniška učilnica

Računalniško opismenjevanje

14.00–15.00

Šolski park

Športne igre

TOREK

21. 7. 2015

7.00–8.00

Učilnica 3. a

Družabno-socialne igre

8.00–9.00

Učilnica 3. a

Pravljica za dobro jutro

9.00–9.30

Učilnica 3. a, druge učilnice, vrt

Naravoslovne dejavnosti (hranjenje živali,

skrb za šolski vrt, rastline na šoli)

9.30–12.00

Učilnica 3. a

Delavnica Robotika

12.00–13.00

Učilnica 3.a

Ustvarjalnica

13.00–14.00

Računalniška učilnica

Računalniško opismenjevanje

14.00–15.00

Šolski park

Športne igre

SREDA

22. 7. 2015

7.00–8.00

Učilnica 3. a

Družabno-socialne igre

8.00–9.00

Učilnica 3. a

Pravljica za dobro jutro

9.00–9.30

Učilnica 3. a, druge učilnice, vrt

Naravoslovne dejavnosti (hranjenje živali,

skrb za šolski vrt, rastline na šoli)

9.30–12.00

Učilnica 3. a

Delavnica Robotika

12.00–13.00

Učilnica 3.a

Ustvarjalnica

13.00–14.00

Računalniška učilnica

Računalniško opismenjevanje

14.00–15.00

Šolski park

Športne igre

ČETRTEK

23. 7. 2015

7.00–8.00

Učilnica 3. a

Družabno-socialne igre

8.00–9.00

Učilnica 3. a

Pravljica za dobro jutro

9.00–9.30

Učilnica 3. a, druge učilnice, vrt

Naravoslovne dejavnosti (hranjenje živali,

skrb za šolski vrt, rastline na šoli)

9.30–12.30

Učilnica 3. a

Delavnice v sodelovanju s Centrom eksperimentov

(prostori Mestne četrti Magdalena)

12.30–13.00

Učilnica 3.a

Ustvarjalnica

13.00–14.00

Računalniška učilnica

Računalniško opismenjevanje

14.00–15.00

Šolski park

Športne igre

PETEK

24. 7. 2015

7.00–8.00

Učilnica 3. a

Družabno-socialne igre

8.00–9.00

Učilnica 3. a

Pravljica za dobro jutro

9.00–9.30

Učilnica 3. a, druge učilnice, vrt

Naravoslovne dejavnosti (hranjenje živali,

skrb za šolski vrt, rastline na šoli)

9.30–12.00

Učilnica 3. a

Delavnica Robotika

12.00–13.00

Učilnica 3.a

Ustvarjalnica

13.00–14.00

Računalniška učilnica

Računalniško opismenjevanje

14.00–15.00

Šolski park

Športne igre

(Visited 112 times, 1 visits today)